צמחי מרפא

צמחי מרפא היוו מאז ומעולם חלק מרכזי ובלתי נפרד בריפוי ובמניעת מחלות. משחר ההיסטוריה האנושית, בכל תרבות בעולם, צמחי מרפא ליוו את האדם במצבי החיים המשתנים. התפתחות המחקר המדעי הביאה להבנה מעמיקה אודות השפעת החומרים הפעילים בצמח על גוף האדם ועל מנגנוני הפעולה הפיזיולוגיים, ובכך חיזקה את הידע המסורתי שנצבר במהלך הדורות. המחקרים הנמשכים כל העת, תומכים ומסייעים בהבנה והעמקה של רפואת הצמחים המודרנית.

תמיד השתמשתי בצמחי מרפא.

עוד בטרם למדתי את נפלאותיהם וקראתי להם בשמם, כבר אז, שום ושמן זית הפכו למרקחת ריפוי עבור האוזניים המודלקות שלי, וחליטות ג'ינג'ר ולימון ליוו אותי לאורך החורף עוד בטרם הכרתי את תכונותיו הממריצות והמחזקות חיסון של הג'ינג'ר…ייתכן שהראשון היה זה רופא השבט שלנו (שהיה רופא משפחה קונבנציונלי, לא קובנציונלי), שהמליץ לי לגרגר מי מלח בריכוז די גבוה בטרם תתפתח לי דלקת גרום חריפה שתחייב אנטיביוטיקה או אבי, שתמיד אמר שחום הוא תגובה חיובית של הגוף ותמך ברטיות קרות על המצח או אמבט פושר במקום להשתמש בתרופות מורידות חום. צמחי המרפא הם כלי טבעי, נגיש, עתיק אך גם מגובה במחקרי המדע המודרני, מתבקש ויעיל, שמלווה ומהווה חלק מרכזי מתהליך הריפוי והחזרה לאיזון הגוף והמטופל\ת.

צמחי מרפא על החומרים הפעילים שבהם משפיעים ישירות על מערכות גוף רבות ביניהן : מערכת החיסון, המערכת ההורמונלית, הקדיוווסקולרית, מערכת העיכול, העצבים ועוד…ומכאן שניתן לשלבם כמעט בכל מצב, בכל גיל ובכל סוג טיפול.

הטיפול

בחירת הצמחים והרכב הפורמולות, מתבצעת לאחר אבחנה מקיפה, ומותאמת באופן אישי למטופלים, למצבם הגופני הכללי, לאורח חייהם, לתרופות או לתוספים במידה ונוטלים, וכמובן לבעיות איתם הגיעו. הטיפול מתאים לכל אדם, בכל שלב בחיים: מינקות ועד זיקנה. גם נשים בהריון ובהנקה יכולות להנות מעולמם המופלא של הצמחים בטיפול בבעיות ואתגרים שונים האופיניים לתקופות אלו.

ילדים ותינוקות מגיבים לטיפולים במהירות ויעילות מרשימה ופעמים רבות הטיפול המוקדם בצמחי מרפא, יימנע את השלכות הטיפול הקונבנציונלי שעשוי להחליש ולהשפיע על הגוף עם התבגרותם.

ישנם פורמטים רבים לשימוש בצמחי מרפא והבחירה אם להמליץ על כמוסות צמחי מרפא, תמצית נוזלית של הצמחים, קרמים או חליטות, נעשית מתוך שיקולים קליניים, בשקיפות  ובהתאמה עם המטופל\ת.

איני מתפשרת על איכות, ועובדת עם מיטב החברות ובתי המרקחת אשר מאושרים ומפוקחים על ידי משרד הבריאות ו\או אגף הרוקחות של משרד הבריאות, לטובתם הגבוהה של מטופליי.

צמחי מרפא הם מתנת הטבע לאדם, ואין סיבה שלא נאמץ אותם לחיקנו.

לקביעת תור ופרטים נוספים

לפרטים נוספים והזמנת תור

"כל גרגיר של חול הוא עולם שלם, וכל פרח שדה הוא גן עדן"

- ויליאם בלייק -